SCM040600
DigiKeys produktnummer
3667-SCM040600-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SCM040600
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 40A 0-600V
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) Hockeypuck
Kategori
Spenning - inngang
4,5 – 32VDC
Produsent
Spenning - last
0 V ~ 600 V
Emballasje
Boks
Belastningsstrøm
40 A
Delestatus
Aktiv
Motstand på-stilling (maks)
140 mOhms
Monteringstype
Chassismontering
Driftstemperatur
-40°C – 90°C