SCM040600 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 3667-SCM040600-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SCM040600 |
Beskrivelse | SSR RELAY SPST-NO 40A 0-600V |
Produsentens standard leveringstid | 6 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) Hockeypuck |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenning - inngang 4,5 – 32VDC |
Produsent | Spenning - last 0 V ~ 600 V |
Emballasje Boks | Belastningsstrøm 40 A |
Delestatus Aktiv | Motstand på-stilling (maks) 140 mOhms |
Monteringstype Chassismontering | Driftstemperatur -40°C – 90°C |