CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
DigiKeys produktnummer
370-1058-2-ND - Tape og spole (TR)
370-1058-1-ND - Båndavsnitt (CT)
370-1058-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, med 5,50mm lederavstand
Kategori
Belastningskapasitans
12,5pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
kHz krystall (tuninggaffel)
Kapsling
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,343" L x 0,146" B (8,70mm x 3,70mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,098" (2,50mm)