CVB225/KIT
DigiKeys produktnummer
4641-CVB225/KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CVB225/KIT
Beskrivelse
VERTICAL DIN RAIL BOX KIT 22.5MM
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Boks Plast, Polyamid Grønn Deksel inkludert 3,228" L x 0,886" B (82,00mm x 22,50mm) X 4,006" (101,75mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CVB225/KIT Modeller
Kategori
Høyde
4,006" (101,75mm)
Produsent
Område (L x B)
2,85in² (18,0cm²)
Emballasje
Pose
Konstruksjon
Deksel inkludert
Delestatus
Aktiv
Materiale
Beholdertype
Boks
Farge
Grønn
Størrelse/dimensjon
3,228" L x 0,886" B (82,00mm x 22,50mm)