Bilde for RKC2SJR170SMTR LFS er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RKC2SJR170SMTR LFS
DigiKeys produktnummer
108-RKC2SJR170SMTRLFSTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RKC2SJR170SMTR LFS
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RKC2SJR170SMTR LFS Modeller
Kategori
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
1,70mm
Produsent
Aktuatorretning
Toppaktivert
Serie
Termineringsstil
J-ledning
Emballasje
Tape og spole (TR)
Omriss
3,50mm x 2,70mm
Delestatus
Aktiv
Belysning
Ikke opplyst
Krets
SPST-NO
Driftskraft
350gf
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.02A ved 15VDC
Bryterbevegelse
0,15mm