PTS820J15MSMTR LFS | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PTS820J15MSMTR LFS |
Beskrivelse | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PTS820J15MSMTR LFS Modeller |
Kategori | Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal 1,50mm |
Produsent | Aktuatorretning Toppaktivert |
Serie | Termineringsstil J-ledning |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Omriss 3,90mm x 2,90mm |
Delestatus Aktiv | Belysning Ikke opplyst |
Krets SPST-NO | Driftskraft 160gf |
Bryterfunksjon Av-mom | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Kontaktklassifisering ved spenning 0.05A ved 12VDC | Bryterbevegelse 0,20mm |