PTS820J15MSMTR LFS
DigiKeys produktnummer
CKN10506TR-ND - Tape og spole (TR)
CKN10506CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CKN10506DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PTS820J15MSMTR LFS
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTS820J15MSMTR LFS Modeller
Kategori
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
1,50mm
Produsent
Aktuatorretning
Toppaktivert
Serie
Termineringsstil
J-ledning
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Omriss
3,90mm x 2,90mm
Delestatus
Aktiv
Belysning
Ikke opplyst
Krets
SPST-NO
Driftskraft
160gf
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC
Bryterbevegelse
0,20mm