PTS645TL43-2 LFS
DigiKeys produktnummer
CKN9096-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PTS645TL43-2 LFS
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Gjennomgående hull
EDA-/CAD-modeller
PTS645TL43-2 LFS Modeller
Termineringsstil
PC-pinne
Serie
Omriss
6,00mm x 6,00mm
Emballasje
Bulk
Driftskraft
130gf
Krets
SPST-NO
Funksjoner
Jordingspinne
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC
Aktuatormateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Aktuatortype
Standard
Mekanisk liv
100,000 sykluser
Monteringstype
Baseproduktnummer
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
4,30mm