PTS645SJM73JSMTR92 LFS
DigiKeys produktnummer
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSTR-ND - Tape og spole (TR)
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PTS645SJM73JSMTR92 LFS
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTS645SJM73JSMTR92 LFS Modeller
Kategori
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
7,30mm
Produsent
Aktuatorretning
Toppaktivert
Serie
Termineringsstil
J-ledning
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Omriss
6,00mm x 6,00mm
Delestatus
Aktiv
Belysning
Ikke opplyst
Krets
SPST-NO
Driftskraft
160gf
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC