PTS645SJM73JSMTR92 LFS | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PTS645SJM73JSMTR92 LFS |
Beskrivelse | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PTS645SJM73JSMTR92 LFS Modeller |
Kategori | Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal 7,30mm |
Produsent | Aktuatorretning Toppaktivert |
Serie | Termineringsstil J-ledning |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Omriss 6,00mm x 6,00mm |
Delestatus Aktiv | Belysning Ikke opplyst |
Krets SPST-NO | Driftskraft 160gf |
Bryterfunksjon Av-mom | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Kontaktklassifisering ved spenning 0.05A ved 12VDC | Aktuatormateriale Polyamid (PA66), Nylon 6/6 |