PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636SM43JSMTR LFS
DigiKeys produktnummer
CKN12317-2-ND - Tape og spole (TR)
CKN12317-1-ND - Båndavsnitt (CT)
CKN12317-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PTS636SM43JSMTR LFS
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTS636SM43JSMTR LFS Modeller
Kategori
Aktuatorretning
Toppaktivert
Produsent
Termineringsstil
J-ledning
Serie
Omriss
6,00mm x 3,50mm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Belysning
Ikke opplyst
Delestatus
Aktiv
Driftskraft
180gf
Krets
SPST-NO
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP40
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC
Bryterbevegelse
0,25mm
Aktuatortype
Rektangulær knapp
Mekanisk liv
50,000 sykluser
Monteringstype
Baseproduktnummer
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
4,30mm