AP2E200SZBE
DigiKeys produktnummer
CKN9971-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AP2E200SZBE
Beskrivelse
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPST-NO Standard Panelmontering, Snappfeste
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AP2E200SZBE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
24 V
Produsent
Aktuatortype
Rund, Knapp
Serie
Aktuatormerking
Ingen merking
Emballasje
Brett
Farge - aktuator/hette
Svart
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Loddekabelsko
Monteringstype
Panelmontering, Snappfeste
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Type
Standard
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 13,80mm dia
Krets
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Bryterfunksjon
Av-mom
Mekanisk liv
1,000,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
125mA (AC), 200mA (DC)
Elektrisk levetid
1,000,000 sykluser
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V