AP2D200TZBE
AP2D200TZBE
AP2D200TZBE
DigiKeys produktnummer
CKN9993-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AP2D200TZBE
Beskrivelse
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPST-NO Standard Panelmontering, Forside
EDA-/CAD-modeller
AP2D200TZBE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
24 V
Emballasje
Brett
Termineringsstil
Loddekabelsko
Monteringstype
Panelmontering, Forside
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 13,80mm dia
Krets
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
125mA (AC), 200mA (DC)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V