AP2D200SZBE
DigiKeys produktnummer
CKN9967-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AP2D200SZBE
Beskrivelse
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPST-NO Standard Panelmontering, Snappfeste
EDA-/CAD-modeller
AP2D200SZBE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
24 V
Emballasje
Brett
Termineringsstil
Loddekabelsko
Monteringstype
Panelmontering, Snappfeste
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 13,80mm dia
Krets
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
125mA (AC), 200mA (DC)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V