A12505RNZQ
A12505RNZQ
A12505RNZQ
DigiKeys produktnummer
CKN10204-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A12505RNZQ
Beskrivelse
SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rotasjonsbrytere 8 posisjoner SP8T 2,5A (AC), 350mA (DC) 125 VAC Panelmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A12505RNZQ Modeller
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V
Produsent
C&K
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
125 V
Serie
Aktuatortype
Flat (6,35mm diameter)
Emballasje
Brett
Aktuatorlengde
12,70mm
Delestatus
Aktiv
Vridningsvinkel
45°
Antall posisjoner
8
Kontaktmateriale
Sølv (Ag)
Indeksstopp
Fast
Kontaktoverflate (finish)
Sølv
Antall dekk
1
Monteringstype
Panelmontering
Antall poler per dekk
1
Termineringsstil
Loddekabelsko
Krets per dekk
SP8T
Dybde bak panel
20,83mm
Kontakttidtaking
Ikke kortsluttende (BBM)
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 9,80mm dia
Nominell strøm (AMP)
2,5A (AC), 350mA (DC)