8121SHZGE er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
C&K
På lager: 88
Datablad
Direkte
NKK Switches
På lager: 0
Datablad
Similar
Carling Technologies
På lager: 0
E-Switch
På lager: 678
Trykkbrytere SPDT Standard Panelmontering, Bak
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
8121SHZGE
8121SHZGE
8121SHZGE
DigiKeys produktnummer
CKN4011-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
8121SHZGE
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
EDA-/CAD-modeller
8121SHZGE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
Loddekabelsko
Monteringstype
Panelmontering, Bak
Standard
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 6,35mm dia
Krets
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Nominell strøm (AMP)
1A (AC/DC)
Baseproduktnummer
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V