8121SDCGE
8121SDCGE
8121SDCGE
DigiKeys produktnummer
CKN1622-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
8121SDCGE
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPDT Standard Panelmontering, Bak
EDA-/CAD-modeller
8121SDCGE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
PC-pinne
Monteringstype
Panelmontering, Bak
Standard
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 6,35mm dia
Krets
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Nominell strøm (AMP)
1A (AC/DC)
Baseproduktnummer
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V