8121SDAV2GE
DigiKeys produktnummer
108-8121SDAV2GE-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
8121SDAV2GE
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPDT Standard Panelmontering, Høyrevinklet, Vertikal, Bak
EDA-/CAD-modeller
8121SDAV2GE Modeller
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V
Produsent
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V
Emballasje
Brett
Monteringstype
Panelmontering, Høyrevinklet, Vertikal, Bak
Termineringsstil
PC-pinne
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Nominell strøm (AMP)
1A (AC/DC)