8121SD9AV2GE
8121SD9AV2GE
8121SD9AV2GE
DigiKeys produktnummer
CKN4015-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
8121SD9AV2GE
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPDT Standard Gjennomgående hull, Høyrevinklet, Vertikal
EDA-/CAD-modeller
8121SD9AV2GE Modeller
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V
Produsent
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V
Emballasje
Brett
Monteringstype
Gjennomgående hull, Høyrevinklet, Vertikal
Termineringsstil
PC-pinne
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Nominell strøm (AMP)
1A (AC/DC)