8121SD3V3GE
8121SD3V3GE
8121SD3V3GE
DigiKeys produktnummer
CKN1613-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
8121SD3V3GE
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPDT Standard Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
8121SD3V3GE Modeller
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V
Produsent
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V
Serie
Aktuatortype
Rund, Stempel
Emballasje
Brett
Aktuatormerking
Ingen merking
Delestatus
Aktiv
Farge - aktuator/hette
Hvit
Monteringstype
Gjennomgående hull
Termineringsstil
PC-pinne
Type
Standard
Funksjoner
Taktil tilbakemelding
Krets
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Bryterfunksjon
På-mom
Elektrisk levetid
60,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
1A (AC/DC)