RF292APG
DigiKeys produktnummer
708-RF292APG-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RF292APG
Beskrivelse
CONN 2.92MM P FOR CABLES
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,92mm Kontakt Plugg, Hannpinne 50Ohm Fritthengende (i linje) Loddetinn
Kategori
Frekvens - maks
40 GHz
Produsent
Antall porter
1
Emballasje
Bulk
Kabinettfarge
Sølv
Delestatus
Aktiv
Midtre kontaktmateriale
Beryllium-kobber
Kontaktstil
Hoveddel-materiale
Rustfritt stål
Kontakttype
Plugg, Hannpinne
Dielektrisk materiale
Polyeterimid (PEI)
Kontaktterminering
Loddetinn
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Skjermterminering
Loddetinn
Nominell spenning
250 V
Impedans
50Ohm