PXP4013/10P/PC
DigiKeys produktnummer
708-2831-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PXP4013/10P/PC
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 (strøm) Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hannpinner Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PXP4013/10P/PC Modeller
Kategori
Mantelmateriale
Polykarbonat/polybutylentereftalat (PBT), Halogenfri
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Svart
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP66/IP68/IP69K - støvtett, vannbestandig, vanntett
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Funksjoner
UV-bestandig
Antall posisjoner
10 (strøm)
Skjerming
Monteringstype
Panelmontering, Gjennomgående hull
Nominell strøm (AMP)
3A
Monteringsfunksjon
Gjennomføring - mutter på forside
Nominell spenning
600VAC/DC
Terminaler
Loddetinn
Driftstemperatur
-40°C – 120°C