PXA911/10/P
DigiKeys produktnummer
708-1389-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PXA911/10/P
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 10P NICKEL SCREW
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 (strøm) Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Skrue
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PXA911/10/P Modeller
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Nikkel
Produsent
Farge
Svart, Blå
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP68/IP69K - støvtett, vannbestandig, vanntett
Emballasje
Bulk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus, Kabelklemme, Koblingsmutter, UV-bestandig
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
10 (strøm)
Nominell strøm (AMP)
10A
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Nominell spenning
250VAC/DC
Terminaler
Skrue
Kabelåpning
0,787" – 0,866" (20,00mm – 22,00mm)
Festetype
Gjenget
Driftstemperatur
-40°C – 85°C