PX0695/10/63 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Bulgin
På lager: 682
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bulgin
På lager: 76
Datablad
På lager: 164
Assmann WSW Components
På lager: 0
Power Entry-konnektorer Stikkontakt, Hunnkontakter IEC 320-2-2/F Panelmontering, Snappfeste
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PX0695/10/63
PX0695/10/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0695/10/63
DigiKeys produktnummer
708-2640-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PX0695/10/63
Beskrivelse
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
PX0695/10/63 Modeller
Kategori
Filtertype
Ufiltrert - kommersiell
Produsent
Rommer en sikring
Ingen
Serie
Monteringstype
Panelmontering, Snappfeste
Terminaler
Hurtigkobling - 0,250" (6,3mm)
Delestatus
Aktiv
Panelutsparingsdimensjoner
Rektangulær - 32,26mm x 24,77mm
Kontaktstil
IEC 320-2-2/F
Paneltykkelse
0,039" (1,00mm)
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Strømklassifisering - apparatinnløp
10A
Godkjenningsbyrå
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominell spenning - apparatinnløp
250VAC