PX0595/30/63 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Bulgin
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bulgin
På lager: 191
Datablad
Power Entry-konnektorer Stikkontakt, Hannblader IEC 320-C16 Panelmontering, Snappfeste
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0595/30/63
DigiKeys produktnummer
PX0595/30/63-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PX0595/30/63
Beskrivelse
PWR ENT RCPT IEC320-C16 PANEL QC
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
PX0595/30/63 Modeller
Kategori
Filtertype
Ufiltrert - kommersiell
Produsent
Rommer en sikring
Ingen
Serie
Monteringstype
Panelmontering, Snappfeste
Terminaler
Hurtigkobling - 0,250" (6,3mm)
Delestatus
Aktiv
Panelutsparingsdimensjoner
Rektangulær - 27,40mm x 19,80mm
Kontaktstil
IEC 320-C16
Paneltykkelse
0,118" (3,00mm)
Kontakttype
Stikkontakt, Hannblader
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Strømklassifisering - apparatinnløp
10A
Godkjenningsbyrå
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominell spenning - apparatinnløp
250VAC