PX0413/12P/PC
DigiKeys produktnummer
708-1078-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PX0413/12P/PC
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 (strøm) Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hannpinner Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PX0413/12P/PC Modeller
Kategori
Mantelmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Svart
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP68/IP69K - støvtett, vannbestandig, vanntett
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Funksjoner
UV-bestandig
Antall posisjoner
12 (strøm)
Skjerming
Monteringstype
Panelmontering, Gjennomgående hull
Nominell strøm (AMP)
1A
Monteringsfunksjon
Gjennomføring - mutter på forside
Nominell spenning
50VAC/DC
Terminaler
Loddetinn
Driftstemperatur
-40°C – 80°C