PF0011/15/63
DigiKeys produktnummer
708-1332-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PF0011/15/63
Beskrivelse
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Power Entry-konnektorer Stikkontakt, Hannblader - modul IEC 320-C14 Panelmontering, Snappfeste
Kategori
Filtertype
Ufiltrert - kommersiell
Produsent
Bulgin
Rommer en sikring
Ja (Sikring ikke inkludert)
Serie
Monteringstype
Panelmontering, Snappfeste
Emballasje
Bulk
Terminaler
Hurtigkobling - 0,250" (6,3mm)
Delestatus
Aktiv
Sikringsholder, skuff
Skuff inkludert
Kontaktstil
IEC 320-C14
Panelutsparingsdimensjoner
Rektangulær - 27,30mm x 31,12mm
Kontakttype
Stikkontakt, Hannblader - modul
Paneltykkelse
0,059" (1,50mm)
Strømklassifisering - apparatinnløp
10A
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Nominell spenning - apparatinnløp
250VAC