PF0001/48 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Bulgin
På lager: 0
Datablad
Power Entry-konnektorer Stikkontakt, Hannblader - modul IEC 320-C14 Panelmontering, Flens
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0001/48
DigiKeys produktnummer
PF0001/48-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PF0001/48
Beskrivelse
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PF0001/48 Modeller
Kategori
Filtertype
Ufiltrert - kommersiell
Produsent
Bulgin
Rommer en sikring
Ja (Sikring ikke inkludert)
Serie
Monteringstype
Panelmontering, Flens
Emballasje
Bulk
Terminaler
Hurtigkobling - 0,189" (4,8mm)
Delestatus
Aktiv
Sikringsholder, skuff
Skuff inkludert
Kontaktstil
IEC 320-C14
Panelutsparingsdimensjoner
Rektangulær - 27,30mm x 31,12mm
Kontakttype
Stikkontakt, Hannblader - modul
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Strømklassifisering - apparatinnløp
10A
Godkjenningsbyrå
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominell spenning - apparatinnløp
250VAC