EXP-A911/10/P
DigiKeys produktnummer
EXP-A911/10/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EXP-A911/10/P
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 10P NICKEL SCREW
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 (strøm) Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Skrue
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EXP-A911/10/P Modeller
Kategori
Farge
Svart
Produsent
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP68 - støvtett,vanntett
Serie
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Kontakthus, Kabelklemme, Koblingsmutter, UV-bestandig
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Kontakttype
Nominell strøm (AMP)
10A
Antall posisjoner
10 (strøm)
Nominell spenning
250VAC/DC
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Kabelåpning
0,787" – 0,866" (20,00mm – 22,00mm)
Terminaler
Skrue
Driftstemperatur
-20°C – 55°C