PBB-11835-3
DigiKeys produktnummer
PBB-11835-3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PBB-11835-3
Beskrivelse
BOX PLASTIC GRAY 7.09"L X 3.15"W
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Boks Plast, Fiberglass/polyester, Polykarbonat Grå Deksel inkludert 7,087" L x 3,150" B (180,00mm x 80,00mm) X 3,346" (85,00mm)
Kategori
Konstruksjon
Deksel inkludert
Produsent
Materiale
Serie
Farge
Grå
Emballasje
Bulk
Tykkelse
0,118" (3,00mm)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Trykknapphull - 3
Beholdertype
Boks
Klassifiseringer
Størrelse/dimensjon
7,087" L x 3,150" B (180,00mm x 80,00mm)
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Høyde
3,346" (85,00mm)
Fraktinfo
Sendt fra DigiKey
Område (L x B)
22,3in² (144cm²)