PBB-11815-1
DigiKeys produktnummer
PBB-11815-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PBB-11815-1
Beskrivelse
BOX PLASTIC GRAY 4.33"L X 3.15"W
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Boks Plast, Fiberglass/polyester, Polykarbonat Grå Deksel inkludert 4,331" L x 3,150" B (110,00mm x 80,00mm) X 3,346" (85,00mm)
Kategori
Konstruksjon
Deksel inkludert
Produsent
Materiale
Serie
Farge
Grå
Emballasje
Bulk
Tykkelse
0,118" (3,00mm)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Trykknapphull - 1
Beholdertype
Boks
Klassifiseringer
Størrelse/dimensjon
4,331" L x 3,150" B (110,00mm x 80,00mm)
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Høyde
3,346" (85,00mm)
Fraktinfo
Sendt fra DigiKey
Område (L x B)
13,6in² (88cm²)