HSMA-C120
DigiKeys produktnummer
516-2486-2-ND - Tape og spole (TR)
516-2486-1-ND - Båndavsnitt (CT)
516-2486-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HSMA-C120
Beskrivelse
LED AMBER CLEAR CHIP SMD R/A
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Ravgul 592nm LED-indikasjon – frittstående 1,9V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HSMA-C120 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,9V
Produsent
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
155°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
595nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 1,00mm B
Linsestil
Rektangel med kuppelformet overside
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
1,20mm x 0,60mm