ACPL-M60L-500E
DigiKeys produktnummer
516-2220-2-ND - Tape og spole (TR)
516-2220-1-ND - Båndavsnitt (CT)
516-2220-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACPL-M60L-500E
Beskrivelse
OPTOISOLTR 3.75KV OPEN COLL 5-SO
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Optoisolator – logikkutgang 15MBd Åpen kollektor, Schottky klemt 3750Vrms 1 kanal 10kV/µs CMTI 5-SO
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACPL-M60L-500E Modeller
Kategori
Datahastighet
15MBd
Produsent
Broadcom Limited
Spredningsforsinkelse tpLH / tpHL (maks)
75ns, 75ns
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Stige-/falltid (Typ)
24ns, 10ns
Delestatus
Aktiv
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,5V
Antall kanaler
1
Strøm - DC forover (If) (maks)
20mA
Innganger - side 1/side 2
1/0
Forsyningsspenning
2,7V – 3,6V, 4,5V – 5,5V
Spenning - isolasjon
3750Vrms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Fellesmodus, transientimmunitet (min)
10kV/µs
Monteringstype
Overflatemontering
Inngangstype
DC
Kapsling
6-SOIC (0,173", 4,40mm bredde), 5 ledninger
Utgangstype
Åpen kollektor, Schottky klemt
Leverandørens enhetsforpakning
5-SO
Strøm - utgang/kanal
50 mA