TC33X-2-202E
DigiKeys produktnummer
TC33X-202ETR-ND - Tape og spole (TR)
TC33X-202ECT-ND - Båndavsnitt (CT)
TC33X-202EDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TC33X-2-202E
Beskrivelse
TRIMMER 2K OHM 0.15W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 kOhms 0,15W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TC33X-2-202E Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±250ppm/°C
Produsent
Bourns Inc.
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
2 kOhms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,15W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,150" x 0,142" overflate (3,80mm x 3,60mm)
Toleranse
±25%