SRP5030TA-2R2M
DigiKeys produktnummer
SRP5030TA-2R2MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRP5030TA-2R2MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRP5030TA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRP5030TA-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 5.5 A 35mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
SRP5030TA-2R2M Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
35mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
15 ved 100kHz
Serie
Frekvens - selvresonant
36MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
trommelkjerne, trådviklet
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,224" L x 0,205" B (5,70mm x 5,20mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
9A