SRP1245A-4R7M | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SRP1245A-4R7M |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 12 A 15mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SRP1245A-4R7M Modeller |
Kategori | DC-motstand (DCR) 15mOhm maks |
Produsent | Q ved frekv. 20 ved 100kHz |
Serie | Frekvens - selvresonant 15MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Type trommelkjerne, trådviklet | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Materiale - kjerne | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,531" L x 0,492" B (13,50mm x 12,50mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,197" (5,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 27A | Baseproduktnummer |