SRF1280-220M
SRF1280-220M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF1280-220M
DigiKeys produktnummer
SRF1280-220MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRF1280-220MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRF1280-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF1280-220M
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skjermet 2 Sett med induksjonsspole 88 µH Induktans – seriekoblet 22 µH Induktans – parallellkoblet 50,3mOhm maks DC-motstand (DCR) – parallell 4 A Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
SRF1280-220M Modeller
Kategori
Strømmetning - parallell
7.57 A
Produsent
Bourns Inc.
Strømmetning - serie
3.78 A
Serie
DC-motstand (DCR) – parallell
50,3mOhm maks
Digi-Reel®
DC-motstand (DCR) - serie
192mOhm maks
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Skjermet
Antall spoler
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - parallellkoblet
22 µH
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans - seriekoblet
88 µH
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominell strøm - parallell
4 A
Høyde
0,315" (8,00mm)
Nominell strøm - serie
2 A