SRF1260-4R7Y
SRF1260-4R7Y
Bourns Magnetic Capabilities
SRF1260-4R7Y
DigiKeys produktnummer
SRF1260-4R7YTR-ND - Tape og spole (TR)
SRF1260-4R7YCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRF1260-4R7YDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF1260-4R7Y
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skjermet 2 Sett med induksjonsspole 18.8 µH Induktans – seriekoblet 4.7 µH Induktans – parallellkoblet 13,7mOhm maks DC-motstand (DCR) – parallell 7.18 A Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRF1260-4R7Y Modeller
Kategori
Strømmetning - parallell
9.71 A
Produsent
Bourns Inc.
Strømmetning - serie
4.86 A
Serie
DC-motstand (DCR) – parallell
13,7mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
DC-motstand (DCR) - serie
47,9mOhm maks
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Skjermet
Antall spoler
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - parallellkoblet
4.7 µH
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans - seriekoblet
18.8 µH
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±30%
Størrelse/dimensjon
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominell strøm - parallell
7.18 A
Høyde
0,244" (6,20mm)
Nominell strøm - serie
3.59 A