SRF0703-3R3M
SRF0703-3R3M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703-3R3M
DigiKeys produktnummer
SRF0703-3R3MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRF0703-3R3MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRF0703-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF0703-3R3M
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 3.3UH SMD
Detaljert beskrivelse
Skjermet 2 Sett med induksjonsspole 13.2 µH Induktans – seriekoblet 3.3 µH Induktans – parallellkoblet 31,6mOhm maks DC-motstand (DCR) – parallell 3.31 A Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
SRF0703-3R3M Modeller
Kategori
Strømmetning - parallell
4.22 A
Strømmetning - serie
2.11 A
Serie
DC-motstand (DCR) – parallell
31,6mOhm maks
DC-motstand (DCR) - serie
182mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - parallellkoblet
3.3 µH
Induktans - seriekoblet
13.2 µH
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Nominell strøm - parallell
3.31 A
Høyde
0,142" (3,60mm)
Nominell strøm - serie
1.66 A