SRF0703-331M
SRF0703-331M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703-331M
DigiKeys produktnummer
SRF0703-331MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRF0703-331MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRF0703-331MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF0703-331M
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Detaljert beskrivelse
Skjermet 2 Sett med induksjonsspole 1.32 mH Induktans – seriekoblet 330 µH Induktans – parallellkoblet 2,16Ohm maks DC-motstand (DCR) – parallell 420 mA Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
SRF0703-331M Modeller
Kategori
Strømmetning - parallell
440 mA
Strømmetning - serie
220 mA
Serie
DC-motstand (DCR) – parallell
2,16Ohm maks
DC-motstand (DCR) - serie
8,25Ohm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - parallellkoblet
330 µH
Induktans - seriekoblet
1.32 mH
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Nominell strøm - parallell
420 mA
Høyde
0,142" (3,60mm)
Nominell strøm - serie
211 mA