SRF0703-220M
SRF0703-220M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703-220M
DigiKeys produktnummer
SRF0703-220MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRF0703-220MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRF0703-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF0703-220M
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skjermet 2 Sett med induksjonsspole 88 µH Induktans – seriekoblet 22 µH Induktans – parallellkoblet 150mOhm maks DC-motstand (DCR) – parallell 1.62 A Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRF0703-220M Modeller
Kategori
Strømmetning - parallell
1.67 A
Produsent
Bourns Inc.
Strømmetning - serie
830 mA
Serie
DC-motstand (DCR) – parallell
150mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
DC-motstand (DCR) - serie
620mOhm maks
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Skjermet
Antall spoler
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - parallellkoblet
22 µH
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans - seriekoblet
88 µH
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Nominell strøm - parallell
1.62 A
Høyde
0,142" (3,60mm)
Nominell strøm - serie
811 mA