SMLJ160CA
DigiKeys produktnummer
SMLJ160CABTR-ND - Tape og spole (TR)
SMLJ160CABCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMLJ160CABDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLJ160CA
Beskrivelse
TVS DIODE 160VWM 259VC SMC
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
259V Klemme 11,6A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMLJ160CA Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
11,6A
Produsent
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Toveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
160V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
178V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
259V