SMCJ64CA
DigiKeys produktnummer
SMCJ64CABTR-ND - Tape og spole (TR)
SMCJ64CABCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMCJ64CABDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ64CA
Beskrivelse
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
103V Klemme 14,6A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ64CA Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
14,6A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
64V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
71,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
103V