SMCJ30A-Q
DigiKeys produktnummer
118-SMCJ30A-QTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SMCJ30A-QCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SMCJ30A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ30A-Q
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 31A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ30A-Q Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
31A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V