SMBJ120A
DigiKeys produktnummer
SMBJ120ABTR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ120ABCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ120ABDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ120A
Beskrivelse
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
193V Klemme 3,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ120A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,1A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - reversspenning (Typ)
120V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
133V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
193V