SMAJ28CA
DigiKeys produktnummer
SMAJ28CABTR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ28CABCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ28CABDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ28CA
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 8,8A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMAJ28CA Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
8,8A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V