SMAJ28A-Q
DigiKeys produktnummer
118-SMAJ28A-QTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SMAJ28A-QCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SMAJ28A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ28A-Q
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 8,8A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMAJ28A-Q Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
400W
Bruksområder
Telekom
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
8,8A