SDR0604-100ML
DigiKeys produktnummer
118-SDR0604-100MLTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SDR0604-100MLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SDR0604-100MLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SDR0604-100ML
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 1.45A 100 MOHM
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µH Uskjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 1.45 A 100mOhm (maks) Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDR0604-100ML Modeller
Kategori
Skjerming
Uskjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
100mOhm (maks)
Serie
Q ved frekv.
30 ved 2.52MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - selvresonant
23MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
trommelkjerne, trådviklet
Induktansfrekvens - test
1 kHz
Materiale - kjerne
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,228" L x 0,228" B (5,80mm x 5,80mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,189" (4,80mm)
Strøm - metning (Isat)
2A