SDR0403-2R2ML
DigiKeys produktnummer
SDR0403-2R2MLTR-ND - Tape og spole (TR)
SDR0403-2R2MLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SDR0403-2R2MLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SDR0403-2R2ML
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 2.6A 47 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Uskjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 2.6 A 47mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDR0403-2R2ML Modeller
Kategori
Skjerming
Uskjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
47mOhm maks
Serie
Q ved frekv.
28 ved 7.96MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - selvresonant
80MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
trommelkjerne, trådviklet
Induktansfrekvens - test
1 kHz
Materiale - kjerne
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,157" B (4,50mm x 4,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,138" (3,50mm)
Strøm - metning (Isat)
3,9A