PV36W103C01B00
DigiKeys produktnummer
118-PV36W103C01B00-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PV36W103C01B00
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 25.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PV36W103C01B00 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Bourns Inc.
Antall viklinger
25.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Rør
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
10 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,378" x 0,197" overflate (9,60mm x 5,00mm)
Toleranse
±10%